Hírek, beszámolók

.

Egy kör a Slovakiaringen

2010. április 9. 21:35 |

Június 26-27-én OB futam lesz az új szlovák versenypályáján. A mai sajtóbemutatón lehetőségünk volt autózni rajta. Rögzítettünk egy kört..

Versenykiírás

2010. március 26. 14:37 |

Az MNASZ honlapjáról letölthető a Material Center Kupa OB és Tóna Trófea kersenykiírása.

Alapkiírás

2010. február 24. 16:00 |

Elkészült a 2010. évi Duna Autó Autós Gyorsasági Országos Bajnokság Alapkiírása

HB ASE közlemény

2010. február 8. 10:48 |

Köszönöm az érdeklődéseiteket az idei versenyekkel kapcsolatban.

1-2-3 a Komi Kupán

2010. január 4. 23:18 |

Birizdó Imre újra nyert, Kovács Tamás második, Bertalan Zsolt harmadik lett a december 28-i fordulón.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet

2009. december 20. 22:17

kíván a HB Autósport Egyesület!

Komi Kupa

2009. december 12. 01:00 |

A HB ASE mindhárom 325i Challenge autóját nevezi december 28-án a Kakucsringen megrendezésre kerülő V. Komi Kupa versenyre. Csatlakozz te is!

Birizdó Imre BMW-ben

2009. december 2. 17:00 | Bálint F Gyula

November 13-án edzésnapot tartottak a Hungaroringen. A HB ASE depóban felbukkant Birizdó Imre is, kipróbálta a Challenge versenyautót.

Új videók

2009. november 24. 10:00 |

Két Brno-i és egy rallye teszt videóval bővült oldalunk.

AUTÓSPORT EXPO 2009

2009. november 19. 13:34 |

A budaörsi AutoExpoM1 Rendezvény Központ, AUTOSPORT EXPO néven kiállítást rendez a hazai autósport szakágak közreműködésével.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Toyo Tires Saisonfinale, Red Bull Ring (A)